Emprojekt Studio

02-222WarszawaAl. Jerozolimskie 185/36Mazowieckie226209533

-

Meble i akcesoria / Meble na zamówienie

Emprojekt Studio

02-222 Warszawa, Al. Jerozolimskie 185/36

22 620... 95 33więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Prowadzona przez nas firma została założona w 2000 roku. Już początki naszej działalności skupiały się na projektowaniu oryginalnych i unikalnych mebli gabinetowych i bibliotecznych. Zdając sobie sprawę, jak istotne w życiu człowieka są, te dwa pomieszczenia, staraliśmy się nadać im niepowtarzalny charakter, wyposażając je w jedyne w swoim rodzaju meble.

Blisko dwa tysiące realizacji przygotowanych pod indywidualne zamówienie Klienta. W trakcie pracy zawsze ściśle współpracujemy z Klientem. Na podstawie jego oczekiwań i wyobrażeń tworzymy projekt, który łączy w sobie fantazję, dostojność, a także wyrafinowany smak. Takie właśnie są projektowane przez nas meble. Tworzymy je nie z myślą o naszym poczuciu estetyki, ale przede wszystkim chcąc zrealizować marzenia naszych Klientów.

Naszą specjalnością są meble drewniane oraz fornirowane. Ogromne umiejętności oraz najnowocześniejsze technologie pozwalają nam tworzyć wnętrza o różnej charakterystyce. Mogą to być zarówno przedwojenne stylizacje, jak i aranżacje nawiązujące do kultury afrykańskiej.

Naturalne surowce, wykwalifikowana kadra oraz pasja, która nam towarzyszy, pozwalają projektować i wykonywać meble, które wyrażają pragnienia Klientów, a jednocześnie zachwycają ich. Już pierwszy rzut oka na nasze przykładowe realizacje przekona Was, że jesteśmy w stanie spełnić również Wasze marzenia!

Zróżnicowanie oferty, jaką przedstawiamy Klientom, pozwala mieć pewność, że proponując wielce oryginalne i unikalne rozwiązania, spełnimy Państwa wymagania pod każdym względem.

5

 

Kontakt

02-222 Warszawa,
Al. Jerozolimskie 185/36

22 620... 95 33więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd